Banoret e Big Brother VIP Kosova shfaqen ne kete faqe, per te gjithe ndjeksit e realityshow.

Stafi:

  1. Alaudin Hamiti
  2. Liberta Spahiu
  3. Jonida Vokshit
  4. Olti Curri

Banoret e shtepise

banoret e big brother vip kosovaProduksioi ka nisur te zbuloj disa nga banoret e Big Brother VIP Kosova.

Ketu do te shfaqet te gjithe banoret e Big Brother VIP Kosova, shtepise me te famshme ne vend.

Spektakli gjigant televiziv Big Brother VIP Kosova që pritet të fillojë së shpejti, ka nisur që t’i zbulojë banorët pjesëmarrës.

Por, zbulimi vijon të jetë në mënyrë enigmatike, kësisoji audienca e gjerë e shtëpisë më të famshme në Kosovë do të mund t’i dallojë banorët në bazë të thënieve të tyra prezantuese, njofton Klankosova.

Thënia e banorit apo banores së parë sapo është publikuar në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova.

“Çka po më frikëson brenda shtëpisë së BB VIP Kosova është se zgjohem ‘jerëm’ dhe zgjohem shumë herët”.

Qëllojeni se kush mund te jete Banori i pare i Big Brother VIP Kosova, duke komentuar mbi fotografinë zyrtare te publikuar nga drejtuesit e emisionit.

Big Brother VIP Kosova vjen së shpejti në kanalet e Klan Kosova dhe Art Motion.

Kush do te jete banori i dyte i BBVK?Projekti televiziv Big Brother VIP Kosova po vazhdon jehonën e tij duke i zbuluar në mënyrë interesante kandidatët e shtëpisë më të famshme në trojet shqipfolëse.

Përmes postimit të fundit në Instagram, audienca e gjerë e këtij formati që në Kosovë po organizohet për të parën herë, kanë mundësinë që t’ia qëllojnë se kush është banori i dyte i Reality-show.

“Nuk po hyj single, qe 1 vit e gjysmë jam në lidhje me çikën më të bukur të Prishtinës”.

Shprehni mendimet e juaja përmes komenteve se kush do te jete banori i dyte i BBVK.